sanal sunucular

sektörde

16.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

VDS Nedir?

Her bir VDS sanal sunucuda kendisi için ayrılmış işletim sistemi, işlemci, disk alanı, ram ve IP bulunur. Bir sanal sunucu diğerinden etkilenmez, diğerine ulaşamaz.

VDS sanal sunucular ile fiziksel bir sunucuda yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz. Fiziksel sunucuda bulunan her VDS sanal sunucu ayrı sistem gibi kullanılır.

 

Her bir VDS sanal sunucuda kendisi için ayrılmış işletim sistemi, işlemci, disk, ram bulunur ve özel bir IP adresi de tahsis edilir. Bir VDS sanal sunucu diğerinden etkilenmez, diğerine ulaşamaz, diğerinin kaynaklarını kullanmaz.

 

Her bir VDS sanal sunucu, istendiği zaman, diğer sanal sunuculardan etkilemeden, diğer sanal sunucuları etkilemeden ve onlardan bağımsız bir şekilde yeniden başlatılabilir, kapatılabilir. VDS sanal sunucular, birbirinden tamamen bağımsızdır, diğer VDS sanal sunuculardan bağımsız çalışır ve güvenli bir şekilde barınırlar.

VDS Sanal Sunucu Nedir?

VDS Sanal Sunucu Avantajları

VDS Sanal Sunucu Fiyatları

 

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2023 İnterbim

Döviz Kurları - Altın Fiyatları

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.