HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

VDS Sunucu Fiyatları

Çok fazla e-posta hesabı kullanıyor, yedeklerini tutmak ve üstelik birden fazla web sitesi barındırıyorsanız size özel ve daha güvenli VDS sunucuya geçebilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir
...

Hosting ücretlerine göre daha maliyetli olsa da, e-posta adedinin fazla olması ve e-posta ile web sitesi için ihtiyaç duyulan web alanının artması ile VDS sanal sunucu hizmeti almak daha avantajlı hale gelmektedir.

 

Üstelik VDS Avantajları da düşülecek olursa sınırsız kaynakların olması ve diğer kullanıcılardan etkilenmeden çalışması VDS sunucu kullanmayı daha mantıklı hale getirmiştir.

* Fiyatlar yıllık olarak düzenlenmiştir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

* USD fiyatları bilgilendirme amaçlıdır, ücretlendirmeler TL üzerinden olacaktır.

VDS Sanal Sunucu Nedir?

VDS Sanal Sunucu Avantajları

VDS Sanal Sunucu Fiyatları

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.