HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Domain (Alan Adı) Sorgulama


İnternetteki yerinizi almanız için öncelikle bir alan adını kendi adınıza kayıt ettirmelisiniz. Kayıt işleminden sonra web sitenizi ve e-postalarınızı oluşturabilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir

KAMPANYA : En az STANDART HOSTING PAKETİ ile beraber almanız durumunda
kırmızı renkli uzantılı alan adları ÜCRETSİZ verilecektir.

DOMAIN SORGULAMA

Birden fazla domain araması için kelimeleri "," ile ayırınız. Domainler en fazla 63 karakter olabilir. Harfler, rakamlar ve "-" işareti kullanılabilir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.