HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Türkçe Karakterli Domain

hizmetler Bursa merkezlidir
...

Türkçe kelimelerde geçen ö,ç,ş,ı,ğ,ü,Ö,Ç,Ş,İ,Ğ,Ü gibi karakterler artık domainde (alan adı) kullanılabilmektedir. İsminizin, firmanızın ya da ürününüzün içerisinde geçen Türkçe karakterileri latin alfabesindeki karşılıklarına çevirmenize artık gerek yoktur. Domain (alan adı) sorgulama sayfasından istediğiniz bir ismi aratıp, sorgulamasını yapabilirsiniz.

 

Türkçe karakterli domainler .com, .net ile .tr uzantılı domainler için alınabilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.