sanal desteğiniz

sektörde

16.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

İnterbim E-posta Kurulumları Imap ve Pop3 Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesapları için IMAP ve POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarları.

Interbim E-posta Hesabı Kurulumu Genel Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı kurulumu için gelen posta ve giden posta genel ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Interbim E-posta Hesabı SSL Destekli Kurulumu, Imap Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı için IMAP SSL destekli kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Interbim E-posta Hesabı SSL Destekli Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı için POP3 SSL destekli kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Interbim E-posta Hesabı Standart Kurulumu, Imap Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı için IMAP standart kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Interbim E-posta Hesabı Standart Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı için POP3 standart kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2023 İnterbim

Döviz Kurları - Altın Fiyatları

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.