HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Interbim E-posta Hesabı SSL Destekli Kurulumu, Imap Mail Ayarları

İnterbim'den aldığınız e-posta hesabı için IMAP SSL destekli kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir
...

ÖNEMLİ:Buradaki bilgiler "bilgilendirme" amaçlıdır.

Telefon ve e-posta ile destek sadece müşterilerimiz içindir.

  • Önemli - 1 : E-posta kurulumu için ayarlarınız aşağıda listelenmiştir. Güvenliğiniz için güvenli ayarlar (SSL destekli) ile kurulum yapmanızı öneririz.
  • Önemli - 2 : srv?.interbim.com, hesabınızın bulunduğu sunucu adıdır. Sunucu adını bilmiyorsanız www.alanadiniz.com/webmail yazarak sunucu adınıza ulaşabilirsiniz.
Giriş Bilgileri
Kullanıcı Adı (User Name)
adiniz@alanadiniz.com
Parola (Password)
****** (şifreniz)
Gelen Posta (Incoming Mail)
Sunucu Adresi (Server Name)
srv?.interbim.com
Güvenlik Tipi (Protocol)
SSL
Port
993
Giden Posta (Outgoing Mail)
Sunucu Adresi (Server Name)
srv?.interbim.com
Güvenlik Tipi (Protocol)
SSL / TLS
Port
SSL:465 / TLS:587
Kimlik Doğrulaması (Smtp Authentication)
Evet (Yes)

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.