Yukarı
Çık

sanal desteğiniz

sektörde

14.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Diğer E-posta Kurulumları Imap ve Pop3 Ayarları

Gmail, Yandex, Yahoo ve Outlook'tan aldığınız e-posta hesapları için IMAP ve POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarları.
►[Dinle]

Gmail E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

GMail'den aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Gmail E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

GMail'den aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yandex E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Yandex'ten aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yandex E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Yandex'ten aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Outlook E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Outlook'tan aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Outlook E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Outlook'tan aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yahoo E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Yahoo'dan aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yahoo E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Yahoo'dan aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2021 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.