sanal desteğiniz

sektörde

14.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Diğer E-posta Kurulumları Imap ve Pop3 Ayarları

Gmail, Yandex, Yahoo ve Outlook'tan aldığınız e-posta hesapları için IMAP ve POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarları.
►[Dinle]

Gmail E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

GMail'den aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Gmail E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

GMail'den aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yandex E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Yandex'ten aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yandex E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Yandex'ten aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Outlook E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Outlook'tan aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Outlook E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Outlook'tan aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yahoo E-posta Hesabı Kurulumu, Imap Mail Ayarları

Yahoo'dan aldığınız e-posta hesabı için IMAP kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yahoo E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Yahoo'dan aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2021 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.