HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Yandex E-posta Hesabı Kurulumu, Pop3 Mail Ayarları

Yandex'ten aldığınız e-posta hesabı için POP3 kurulumuna ait gelen posta ve giden posta ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir
...

ÖNEMLİ:Buradaki bilgiler "bilgilendirme" amaçlıdır.

Telefon ve e-posta ile destek sadece müşterilerimiz içindir.

Gelen Posta (Incoming Mail)
Kullanıcı Adı (User Name)
@yandex.com dahil (include)
Sunucu Adresi (Server Name)
pop.yandex.com
Güvenlik Tipi (Protocol)
SSL
Port
995
Giden Posta (Outgoing Mail)
Sunucu Adresi (Server Name)
smtp.yandex.com
Güvenlik Tipi (Protocol)
SSL
Port
465
Kimlik Doğrulaması (Smtp Authentication)
Evet (Yes)
Hata alıyor, oturum açamıyorsanız "Yandex Mail" → "Çark İkonu (Ayarlar)" → "Tüm Ayarlar" → "E-posta programları" bölümünden "pop.yandex.com.tr sunucusundan POP3 protokolüne göre" seçeneğini "AÇIK" durumuna getirin.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.