HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Android 4 E-Posta Kurulumu

Resimli anlatımla Android 4.x işletim sistemli telefonunuza e-posta hesabınızı tanıtabilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir
...
iPhone iOS 7 E-Posta Mail Kurulumu
Android 4 E-Posta Kurulumu
Windows Phone E-Posta Kurulumu
IPhone E-Posta Kurulumu
Android E-Posta Kurulumu
Android Tablet E-Posta Kurulumu

ÖNEMLİ:Buradaki bilgiler "bilgilendirme" amaçlıdır.

Telefon ve e-posta ile destek sadece müşterilerimiz içindir.

1) Ana ekranda bulunan "Uygulamalar" simgesine dokunuyoruz.

Ana ekranda bulunan Uygulamalar simgesine dokunuyoruz.

2) "Uygulamalar" ekranından "E-posta" simgesine dokunuyoruz.

Uygulamalar ekranından E-posta simgesine dokunuyoruz.

3) "E-posta sağlayıcı seç" ekranında ki "Diğer" kısımlarını dokunuyoruz.

E-posta sağlayıcı seç  ekranında ki Diğer kısımlarını dokunuyoruz.

4) "Diğerleri" ekranındaki e-posta, şifre ve kullanıcı adı bölümlerini dolduruyoruz. Kullanıcı adı İnterbim müşterileri için e-posta adresleridir. Doldurduktan sonra "Manuel" düğmesine dokunuyoruz.

Diğerleri ekranındaki e-posta, şifre ve  kullanıcı adı bölümlerini dolduruyoruz. Kullanıcı adı İnterbim müşterileri için e-posta adresleridir. Doldurduktan sonra Manuel düğmesine dokunuyoruz.

5) "Hesap türü seçin" ekranında "POP3" seçeneğine dokunuyoruz.

Hesap türü seçin ekranında POP3 seçeneğine dokunuyoruz.

6) "Gelen sunucusu ayarları" ekranında ki bilgileri dolduruyoruz. "POP/IMAP sunucusu" kısmını mail.sizindomainadresiniz.com şeklinde giriyoruz. "Port numarası" kısmında ki değeri "110" olarak değiştiriyoruz. "İleri" düğmesine dokunuyoruz.

Gelen sunucusu ayarları ekranında ki bilgileri dolduruyoruz. POP/IMAP sunucusu kısmını mail.sizindomainadresiniz.com şeklinde giriyoruz. Port numarası kısmında ki değeri 110 olarak değiştiriyoruz. İleri düğmesine dokunuyoruz.

7) "Giden sunucusu ayarları" ekranında ki bilgileri dolduruyoruz. "SMTP sunucusu" kısmını mail.sizindomainadresiniz.com şeklinde giriyoruz. "Port numarası" kısmında ki değeri "587" olarak değiştiriyoruz. "İleri" düğmesine dokunuyoruz.

Giden sunucusu ayarları ekranında ki bilgileri dolduruyoruz. SMTP sunucusu kısmını mail.sizindomainadresiniz.com şeklinde giriyoruz. Port numarası kısmında ki değeri 587 olarak değiştiriyoruz. İleri düğmesine dokunuyoruz.

8) "Giden sunucu ayarları" ekranındaki Kullanıcı adı (E-posta adresiniz) ve Şifre bölümlerini dolduruyoruz. "İleri" düğmesine dokunuyoruz.

Giden sunucu ayarları ekranındaki Kullanıcı adı (E-posta adresiniz) ve Şifre bölümlerini dolduruyoruz. İleri düğmesine dokunuyoruz.

9) Kurulum tamamlandı. Hesap Adı ve İsim bilgilerini değiştirebilirsiniz. İsim kısmı telefonunuzdan e-posta gönderdiğinizde karşı tarafın kimden geldiğini göreceği kısımdır.

Kurulum tamamlandı. Hesap Adı ve İsim bilgilerini değiştirebilirsiniz. İsim kısmı telefonunuzdan e-posta gönderdiğinizde karşı tarafın kimden geldiğini göreceği kısımdır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.