Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

YG Trafo'nun Yeni Web Sitesi Yayında

Yönetici paneli ile güncellenen, arama motorlarına uyumlu yeni web sitesini yayına verdik.
►[Dinle]

10 Mart 2014, Pazartesi

Natürel Geri Dönüşüm'ün Web Sitesi Yayında

Atlaslift'in Web Sitesi Yayında

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Firmamız, Kamu ve Özel Sektörde, Özellikle 154 ve 380kV. RES, HES ve GES projelerinde, Trafo Montajı, Testleri ve Bakım - Onarımları ile Açık ve Kapalı Şalt Sahalarının montajı, testleri ve bakım onarımları, E.İ.H.larının montaj, bakım ve onarımı konularında hizmet vermek amacı ile 25 yıl TEK - TEAŞ - TEİAŞ'ta Bursa Bölgesi Test Grup Başmühendisliği ve Çanakkale İletim İşletme ve Bakım Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra emekliye ayrılan Elektrik Mühendisi Bahri KAVİLCİOĞLU ve 20 yıldır Bursa'da OG-YG alanında taahhüt işleri yapmakta olan Elektrik Mühendisi Erdal AKTUĞ tarafından 2007 yılında kurulmuştur.

Mobil ekiplerimizle güç trafolarının montajı, yaşlanan izolasyon yağlarının değiştirilmesi ve her türlü primer bakımları yerinde yapılmaktadır.

Ayrıca, özel olarak mobil test cihazımızla YG Kablo testleri, arıza noktalarının bulunması ve onarımı konusunda hizmet sunmaktayız.

 


www.ygtrafo.com.tr

sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.