HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Spam Assassin (Spam Filter) Spam Koruma Ayarları

Spam Assassin spam önleme sistemi ile gelen spam e-postalarınızı filtreleyin, güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarın.

hizmetler Bursa merkezlidir
...

ÖNEMLİ:Buradaki bilgiler "bilgilendirme" amaçlıdır.

Telefon ve e-posta ile destek sadece müşterilerimiz içindir.

• Spamassassin spam önleme sistemi güvenilirliği kanıtlanmış bir sistem olmasına rağmen sonuçta herhangi bir insan müdahelesi olmadan sistem içindeki veriler doğrutusunda çalışan bir sistemdir. Dolayısı ile %100 bir spam mail ayıklama oranını yakalamak her zaman mümkün olmamaktadır.
• Buradaki ayarlar size tavsiye edilen ayarlardır. Bu sayfadaki ayarları deneme-yanılma yöntemi ile ayarlayabilir ve size uygun ayarları bulabilirsiniz.
• Unutmayın ki; mailiniz için "skor" değeri ne kadar yüksek ise mailinizin spam olması o kadar olasıdır.
• E-posta hesabınızı buradaki ayarlar ile IMAP olarak kullanmanız durumunda kullanımı rahat olacaktır. Kullanıcıya ait spam(gereksiz,önemsiz) e-posta klasörü "Gelen Kutusu" altında oluşturulmaktadır.
• E-posta hesabınızı POP3 kurmanız durumunda spam(gereksiz,önemsiz) klasörüne WebMail(Roundcube) üzerinden ulaşabilirsiniz.
1) Hosting paneli ana sayfasından "E-mail Yönetimi" bölümünden "SPAM Koruma Ayarları"nı tıklayınız
2) İlk bölüm olan "Spam mailin nereye gitmesini istiyorsunuz?" seçeneğini "Spam maili uygun kullanıcının spam klasörüne gönder." işaretleyiniz.
3) İkinci bölüm olan "Hangi skor eşiğini kullanmak istersiniz?" seçeneğini "Özel Seviye:" işaretleyip değerini "2.2" olarak giriniz.
4) Üçüncü bölüm olan "Yüksek skor seviyesini silmek istiyor musunuz?" seçeneğini "Evet, şu skordan yüksek tüm spam mailleri blokla:" işaretleyip değerini "5" ila "10" olarak giriniz.

Zaten yüksek skora sahip mailler çok yüksek olasılıkla "spam"dır. Mail kutunuza gelmesine gerek kalmadan hemen silinecektir.
5) Dördüncü bölüm olan "Spam maillerin konu kısmını otomatik olarak düzenlemek istiyor musunuz?" seçeneğini "Evet, spam maillerin konu alanını şu şekilde değiştir:" işaretleyiniz.
6) Beşinci bölüm olan "Spam mail nasıl ulaştırılsın?" seçeneğini "Ek dosya şeklini kullan." işaretleyiniz.
7) Son olarak sayfa altındaki Kaydet düğmesi ile ayarlarınızı kaydediniz. SpamAssassin'i Pasif etmek için bu ayarların üstünde bulunan "Devre Dışı Bırak" düğmesini kullanınız.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.