HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Önemsiz E-posta Seçenekleri

Microsoft Outlook programında gelen E-postaların Önemsiz E-posta olarak görünmemesi ve otomatik olarak silinmemesi için yapılması gereken adımları anlatılmıştır.

hizmetler Bursa merkezlidir
...
Gönderilen E-postanın Yönlendirilmesi
Önemsiz E-posta Seçenekleri
İletinin Bir Kopyasının Sunucuda Bırak Uyarısı
Outlook Express'ten Microsoft Outlook'a Geçiş

ÖNEMLİ:Buradaki bilgiler "bilgilendirme" amaçlıdır.

Telefon ve e-posta ile destek sadece müşterilerimiz içindir.

Madde 1) Giriş sekmesine tıklıyoruz.

Madde 2) Önemsiz' e tıklıyoruz.

Madde 3) Açılan menüden "Önemsiz E-posta Seçenekleri..." seçeneğine tıklıyoruz.

Microsoft Office Outlook 2007 programında bulunan Dosya menüsünden Al ve Ver... seçeneğine tıklıyoruz.

Madde 1) "Otomatik Filtre yok." seçeneğini seçiyoruz.

Not: Bu seçeneği seçtiğinizde sizin engellemiş olduğunuz e-posta adresinden gelen e-postalar sol menüde bulunan "Önemsiz E-posta" klasöründe gözükecektir.

Madde 2) Bu seçenek işaretli ise işareti kaldırın..

Not: Bu seçenek Önemsiz E-posta olarak gelen e-postaları otomatik olarak silmek istediğini belirtir. Gelen E-postaların silinmemesi için bu seçeneğin kesinlikle işaretlenmemesi gerekmektedir.

Madde 3) Tamam düğmesine tıklayıp işlemi sonlandırıyoruz.

"Engellenen Gönderenler" sekmesinin altında bulunan sizin engellemiş olduğunuz e-posta adreslerinden gelen e-postalar yukarıda anlatılan işlemleri yapsanız dahi her halukarda Önemsiz E-posta olarak görünecektir.

Açılan pencerede  Gerçekleştirilecek  eylemi seçin: kısmının altında bulunan Dosyaya Ver seçeneğini seçip İleri düğmesine tıklıyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.