Yukarı
Çık

Haber

sektörde

14.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Mobil Web Sitesi Tasarımının Önemi

Akıllı telefonların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı.
►[Dinle]

E-posta Adres Seçimi ve Kullanımı

Firmalar İçin Alan Adının Önemi

Mobil Web Sitesi Tasarımının Önemi

Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkmak

Firmaların Web Sitesi Zorunluluğu

Akıllı telefonların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı. Gittiğimiz her yerde web sitelerini gezebiliyor, e-postalarımızı kontrol edebiliyoruz.

Web siteleri, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında görünecek şekilde tasarlanmıştır. Mobil telefonların ve tabletlerin kullanımının artması ile beraber web sitelerine girişlerin bir bölümü bu cihazların üzerinden de yapılmaktadır.

Telefonların ya da tabletlerin bilgisayarlara göre dezavantajı ekran görüntülerinin küçük olmasıdır. Bu da web sitelerini dolaşırken yazı ve resimleri rahatça görebilmemize engel olmaktadır.

Web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüzüne ihtiyaç duyarlar. Bu ara yüzler de yazı boyutları büyültülmüş, resimleri azaltılmıştır. Bu da yazıların rahat okunmasını ve sitelerin açılış hızlarının artmasını sağlamaktadır.

Web sitenize girişler cep telefonlarından yapıldığında web siteniz otomatik olarak mobil tasarımlı web sitenize yönlendirilir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarından girişlerde ise ana web siteniz açılacaktır.

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2021 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.