Yardım

sektörde

14.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

E-Posta Hesabı Açma

Türkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabı açabilirsiniz. E-Posta şifrenizi de buradan değiştirebilirsiniz.

E-Posta Hesabı Yönlendirme

Türkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabı yönlendirmesini yapabilirsiniz.

E-Posta Hesabı Otomatik Cevaplayıcı

ürkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabınıza otomatik cevaplayıcı ekleyebilirsiniz.

E-postaları Toplu Silme Purge Form

E-posta hesabınızda bulunan e-postalarınızı İnterbim Kontrol Panelinden toplu olarak silme işlemi resimli olarak anlatılmıştır.

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2021 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.