HOSTİNG KARŞILAŞTIR » "Karşılaştırmalı Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz. Örneğin 5 e-posta adresim için 5GB web alanı istiyorum.

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan "SMS Komutları" ile hosting işlemleri... Örneğin SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilirsiniz.

Hosting Kontrol Paneli İşlemleri

Hosting kontrol panelimizde sık kullandığınız işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

hizmetler Bursa merkezlidir
...
Mobil E-posta Kurulumları
Windows E-posta Kurulumları
E-posta İmzaları Oluşturma
Hosting Kontrol Paneli İşlemleri
FTP İşlemleri
İpuçları
E-posta Yedekleme
Web Tabanlı E-posta Kurulumları
Diğer E-posta Kurulumları
E-posta Ayarları

E-Posta Hesabı Açma

Türkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabı açabilirsiniz. E-Posta şifrenizi de buradan değiştirebilirsiniz.

E-Posta Hesabı Yönlendirme

Türkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabı yönlendirmesini yapabilirsiniz.

E-Posta Hesabı Otomatik Cevaplayıcı

ürkçe arayüzlü İnterbim Kontrol Paneli`ni kullanarak kolaylıkla e-posta hesabınıza otomatik cevaplayıcı ekleyebilirsiniz.

E-postaları Toplu Silme Purge Form

E-posta hesabınızda bulunan e-postalarınızı İnterbim Kontrol Panelinden toplu olarak silme işlemi resimli olarak anlatılmıştır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2007 - 2024 İnterbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.