Yukarı
Çık

Haber

sektörde

13.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Yurtsever Elektrik

Yurtsever Elektrik'in hizmet ve projelerinin yayınlandığı web sitesini yayına verdik
►[Dinle]

11 Ocak 2010, Pazartesi

Kotaş İplik Tekstil Web Sitesi Güncellendi

Ergo Elektrik İngilizce Web Sitesi Yayında

Ceylanlar Elektronik Web Sitesi Yayında

Alaçatı Acelia Butik Hotel Web Sitesi Yayında

Fırıncı Malzemeleri Web Sitesi Yayında

Metin Soğancı Periyodik Kontrol Web Sitesi Yayında

Pozitif Çevre Danışmanlık Web Sitesi Yayında

Özel İnegöl Kültür Kurs Web Sitesi Yayında

Özel İnegöl Kültür Koleji Web Sitesi Yayında

Dasterm'nin Web Sitesi Mobil ve SSL Destekli

Yurtsever Elektrik 1985 yılında, Taahhüt ve Malzeme Satış alanlarında ticari hayatına başlamıştır. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hem de vizyonunu genişleten firmamız tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işlerinin yapımına devam etmektedir. Her gün hız kesmeden artan ve değişim gösteren, yeni teknolojilerden oluşan sistemlerin bölgemizdeki eksikliğini fark eden firmamız, bu alanlarda hizmet verebilmek adına birçok Dünya markasının bayiliğini almıştır. Böylece değerli müşterilerimizin malzeme ihtiyaçlarına hem kesintisiz, hem de zamanında cevap verebilmektedir. Yurtsever Elektrik, değerli yatırımcılarımıza, Mühendislik, Proje, Müşavirlik, Taahhüt ve Malzeme Satış alanlarında hizmetlerine devam ederken, yine bu alanlarda çalışan personellerini de kesintisiz ve yenilikleri takip eden eğitim programları ile donatarak, müşterilerine bu hizmetleri eksiksiz ve zamanında ulaştırmayı hedefler. Firmamız, değerli yatırımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda Tesislerin Elektrik işlerini proje aşamasında teslim alıp, gerekli fizibilite çalışmalarını yaparak, tesislerin problemsiz çalışması için ihtiyaç tüm aşamaları deneyimli ve yetkin kadrosu ile tamamlar ve teslim eder. Tesislerin her türlü elektrik ihtiyaçlarını, konusunda uzman personeli ile kaliteden ödün vermeden, etkin ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Uluslararası standartlara ve yerel yönetmeliklere uygun projelendirme ve mühendislik hizmetlerimizi, deneyimli teknik kadromuz ile hızlı ve kaliteli olarak, müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma ilkesiyle hizmet vermekteyiz. Satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerimizle müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekliliğini sağlamayı hedeflemekteyiz. Yaptığı işlerde kaliteyi ön planda tutan, daima müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

 


www.yurtseverelektrik.com.tr

sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2020 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.