Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

UİB Evteks 2008 Trend Web Sayfası Yayında

UİB için hazırlanan EVTEKS 2008 Fuarı Trend Forum ve Trend Seminerleri sayfasını yayına başlattık.
►[Dinle]

05 Mayıs 2008, Pazartesi

Atlaslift'in Web Sitesi Yayında

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Dek Proje Web Sitesi Taşıması Gerçekleşti

Dünyanın yakından tanıdığı ev testili tasarımcıları İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde. Gunnar Frank, Karim Rashid ve Ornella Bignami gibi dünyaca ünlü tasarımcıların yeni sezon ve trendler hakkında ayrıntılı bilgiler vereceği Evteks Fuarı, lider firmaların üst düzey yetkililerini İstanbul'da buluşturacak. Moda-marka yaratmanın önem kazandığı Ev tekstili sektörü, Türkiye'nin en büyük dünyanın ikinci büyük ev tekstili fuarı olan Evteks ile profesyonellere yol gösterecek.

 

Dünyanın önde gelen ev tekstili markaları 21 - 25 Mayıs 2008 tarihleri arasında 14. İstanbul Ev Tekstili Fuarı'nda. İstanbul Fuarcılık organizasyonunda TETSIAD Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliğinde düzenlenecek Evteks Fuarı'nı DTM ve KOSGEB de destekliyor. Fuarla yerli markaların dünyaya tanıtımı ve Türkiye'nin pazardan aldığı payın büyütülmesi hedefleniyor.

 

Evteks'te, Gunner Frank tarafından oluşturulacak Trend Alanı farklı konseptiyle büyük dikkat çekecek. Gunner Frank'ın yanı sıra Karim Rashid, Ornella Bignami, Fulvio Alvisi, Mayouri Sengchanh, Sumiko Honda, Canan Sönmez, Cenk Mommarje ve Defne Koz gibi pek çok tasarımcı da fuara özel seminerler verecek. Tasarımcılar fuar süresince düzenlenecek seminerlerde sezon ve trendler hakkında kapsamlı bilgiler verecek. Trend alanı organizasyonu ve seminerler Uludağ İhracatçı Birlikleri'nin (UİB) işbirliğinde yapılacak.

 

Evteks Fuarı'na 29 ülkeden katılımcı ve ziyaretçi geleceği fuar 750 firmanın katılımıyla 150 bin m2 alanda düzenlenecek. İstanbul Ev testili Fuarı'nda 10.000 ürün sergilenecek. Fuarın beklenen ziyaretçi sayısı ise 95 bin.

 


www.uibtrendseminer.org
sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.