Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

UİB e-ticaret Seminerine Katıldık

İGEME ve UİB organizasyonunda Bursa`daki "Uluslar arası Pazarlama ve E-Ticaret Semineri"ne katıldık.
►[Dinle]

05 Kasım 2007, Pazartesi

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Dek Proje Web Sitesi Taşıması Gerçekleşti

Tezgah Tasarım Web Sitesi Yayında

Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu ile eğitim programlarına start veren UİB, Kasım ayının ilk haftası düzenleyeceği "Uluslararası Pazarlama ve E-Ticaret" konulu seminerle de donanımlı ihracatçı yetiştirmeyi hedefliyor.

 

İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi "İGEME" ve Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği işbirliği ile UİB binasında gerçekleştirilecek olan seminere konuşmacı olarak katılacak olan İGEME Uzmanı Zeynep İyiler, katılımcıları internet ve pazarlama, modern pazarlamanın gerekleri, internet ekonomisi, e-pazarlama, e-ticarete yönelik devlet destekleri gibi konularda bilgilendirecek.

 

5 Kasım 2007 Pazartesi günü düzenlenecek "Uluslararası Pazarlama ve E-Ticaret" konulu seminer için ayrıntılı tüm bilgiye www.uib.org.tr adresinden ulaşılabileceği gibi online başvuru da yapılabiliyor.

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.