Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

Kilitronik Web Sitesi Yayında

Vemus Elektronik'in markası olan Kilitronik'in 3 dilde hizmet veren sitesi yayına başlamıştır.
►[Dinle]

03 Mart 2008, Pazartesi

Atlaslift'in Web Sitesi Yayında

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Dek Proje Web Sitesi Taşıması Gerçekleşti

Elektronik alanında, 18 yıllık VEMUS tasarım ve üretim deneyimi ve bilgi birikimi ile üretilen Kilitronik "Elektronik Şifreli Kilitler" yüksek güvenlikli, özgün tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Elektronik Şifreli Kilit tasarım ve üretiminde, VEMUS ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK LTD. ŞTİ.`i Türkiye`de öncü bir firma olup ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemine sahiptir. Kilitronik ürünleri Türkiye`nin önemli sanayii şehri olan Bursa`da tasarlanıp üretilmektedir.

 

Vemus'un Misyonu; yüksek kalitede, yenilikçi elektronik ve grafik ürünleri sürekli geliştirmek ve bunları dünyaya satmak, böylelikle insan yaşamının konfor ve güvenliğine katkıda bulunmaktır.

 

Modüler yapıya sahip kilitronik ürünleri hırsıza karşı direnci yüksek güvenlik ve konfor ürünleridir. Kullanım yerleri ; - Çelik para ve saklama kasaları , otel odası kasaları , büro ev kasaları, - Önem derecesi yüksek bölüm , geçiş , bilgi işlem , arşiv , ar-ge , laboratuar oda kapılarına , - Ambar , depo , soğuk oda , dış mekan v.b. endüstriyel kapılara - Çelik ve ahşap her türlü dolap kapaklarına uygulanabilmektedir...

 


www.kilitronik.com
sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.