Yukarı
Çık

Haber

sektörde

12.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Hasırönü Et Lokantası

Hasıronu Et Lokantası'nın web sitesini yayına verdik.
►[Dinle]

14 Aralık 2009, Pazartesi

Dasterm'nin Web Sitesi Mobil ve SSL Destekli

Hidkom Mühendislik'in Norelem Web Sitesi Yayında

Bilaçlılar Tekstil'in Web Sitesi Yayında

Armada Sigortacılık'ın Yenilenen Web Sitesi Yayında

KACE'nin Web Sitesi Mobil ve SSL Destekli

Efka Teknik Kesici Takımlar'ın Web Sitesi Yayında

Saydam Ambalaj'ın Web Sitesini Güncelledik

Natürel Geri Dönüşüm'ün Web Sitesi Yayında

Atlaslift'in Web Sitesi Yayında

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

Güzel Bursamızda Türk mutfağının değişmeyen keyiflerini yaşatan Hasırönü Et Lokantası, 25 yıldır değerli konuklarına hizmet vermektedir. Bu süre içinde kalite ve lezzet anlayışını bir geleneğe dönüştüren Hasırönü, bugün hijyen ve konfor standartlarını en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış ve dekore edilmiş bir tesiste lezzet düşkünlerini ağırlıyor. Becerilerini 100 yıllık aile geleneğinden alan Yılmaz kardeşlerin özverili çalışmaları ve titizlikleri doğrultusunda, hem damak çatlatan özel tatları hem de sıcak ve nezih bir ortamı bir arada sunmayı başaran Hasırönü, bu sayede oldukça geniş bir müdavim kitlesi edinmiş durumda. Aile, dernek, iş yemekleri ve diğer tüm organizasyonlar için özel olarak da hizmet veren Hasırönü,600 kişilik kapasitesi, açık ve kapalı alanları sayesinde en kalabalık toplulukları bile son derece ferah bir ortamda ağırlama imkanına sahip.

 


www.hasironu.com

sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2019 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.