Yukarı
Çık

Haber

sektörde

14.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Google Reklamları Hakkında

Firmaların ortak amacı hedeflenen kitlelere ulaşmaktır. Şüphesiz ki bu hedefe ulaşmanın en iyi yolu reklamdır. Reklamın en etkili ve en ucuz yolu da internet reklamcılığıdır.
►[Dinle]

E-posta Adres Seçimi ve Kullanımı

Firmalar İçin Alan Adının Önemi

Mobil Web Sitesi Tasarımının Önemi

Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkmak

Firmaların Web Sitesi Zorunluluğu

Firmaların ortak amacı hedeflenen kitlelere ulaşmaktır. Şüphesiz ki bu hedefe ulaşmanın en iyi yolu reklamdır. Reklamın en etkili ve en ucuz yolu da internet reklamcılığıdır.

Web sitenizin arama motorlarına uygun şekilde tasarlanması arama motorlarında üst sıralarda çıkmasında etkendir. Google web sitenizi anahtar kelimelerinize göre indeksler ve kaçıncı sırada çıkacağınızı belirler. Ancak bu durum değişkendir, yani Google'ın elindedir. Her istediğiniz anahtar kelimede ve istediğiniz sırada çıkamayabilirsiniz.

Google Reklamları internette reklam vermenizi sağlayan sistemdir. Bu reklamlar yayınlanırken sizin belirleyebileceğiniz seçenekler şunlardır;

  • Anahtar kelimelerinizi siz belirleyebilirsiniz.
  • Reklamınızın yayınlanacağı şehirleri ve ülkeleri seçebilirsiniz.
  • Hangi günlerde hangi saatler arasında yayınlanacağına karar verebilirsiniz.
  • Günlük bütçenizi (reklam harcaması) kendiniz belirleyebilirsiniz.

Reklamınızın yayınlanmasından herhangi bir ücret alınmaz. Müşterinin sizin reklamınızı tıklayarak web sitenize girmesi halinde ücretlendirme gerçekleştirilir. Bilinmesi gereken sadece reklamlarınıza tıklandığında sizden ücret alınmasıdır.

Google Reklamları reklam sonuçlarını raporlama ve takip etme olanağı da sunmaktadır. Ayrıca ayrıntılı raporlar Google tarafından e-posta adresinize gönderilir. Böylelikle reklamınızın size getirisi hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

 

Sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Çetin YILMAZ

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2021 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.