Yukarı
Çık

sanal desteğiniz

sektörde

13.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

e-Bültenler

Firmamıza ait e-bültenlere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilişim alanında ilgilendiğiniz konuları bize gönderebilirsiniz.
►[Dinle]

E-posta Adres Seçimi ve Kullanımı

08 Nisan 2013, Pazartesi

E-posta adresi metin, belge ya da resim benzeri ileti gönderip almamızı sağlayan, bizi temsil eden internet üzerindeki adreslerdir.

Firmalar İçin Alan Adının Önemi

15 Şubat 2013, Cuma

Alan adı (yani domain) firmalar için internetteki markaları demektir. Alan adınızın kısa, etkili, yaptığınız işi veya firmanızı anlatan kelime ya da kelimelerden oluşmalıdır.

Mobil Web Sitesi Tasarımının Önemi

16 Ağustos 2012, Perşembe

Akıllı telefonların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı.

Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkmak

28 Temmuz 2011, Perşembe

Öncelikle Google der ki : ``Google doğal arama sonuçlarında yani sayfanın sol tarafında bulunan ücretsiz doğal arama sonuçlarında hiç kimse size Google Birinci Sayfada ilk sırada çıkmak konusunda garanti veremez.``

Firmaların Web Sitesi Zorunluluğu

17 Haziran 2011, Cuma

İşletmelerimiz için şeffaflaşmayı ve kurumsallaşmayı öngören Yeni Türk Ticaret Kanunu (TTK), web sitesini zorunlu kılmaktadır.

Kurumsal SMS'in Avantajları

14 Haziran 2011, Salı

SMS yani Kısa Mesaj, cep telefonları ile düz metinden oluşan mesajların gönderilip alınabilme özelliğidir. Bu özellik oldukça hızlı ve kolay uygulanabilir bir teknolojidir. Kişilere, her zaman yanlarında olan cep telefonlarından ulaşmanın en basit yoludur. SMS'i alan kişi açısından bakıldığında da oldukça hızlı bir bilgi edinme yöntemidir.

E-posta Gönderirken Yaşanan Problemler

11 Kasım 2010, Perşembe

Bir e-postanın bir defa gitmemesi sorun değildir, bu tekrarlanıyorsa sorun var demektir. Bir sorun olması illaki gönderende sorun olacağı anlamına gelmemektedir, karşı tarafta da olabilir. Unutmayın ki e-posta gönderimi ya da alımı iki taraflı çalışan bir sistemdir.

Google Reklamları Hakkında

10 Kasım 2010, Çarşamba

Firmaların ortak amacı hedeflenen kitlelere ulaşmaktır. Şüphesiz ki bu hedefe ulaşmanın en iyi yolu reklamdır. Reklamın en etkili ve en ucuz yolu da internet reklamcılığıdır.

İnternetten Güvenli Alışveriş

22 Ekim 2010, Cuma

İnternetin hayatımıza girmesi ile alışveriş alışkanlıklarımızı da değiştirmiştir. Alışveriş deyince sadece bir ürünün alınması algılanmamalıdır. İnterneti kullanarak kısa bir süre içinde ve yerinizden kalkmadan tüm ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırılırken Bilinmesi Gerekenler

24 Eylül 2010, Cuma

Son beş yılda internet kullanma oranı neredeyse on kat artmıştır. Çağımızda artık internette yer almayan işletmeler, rakipleri ile aynı ortamda bulunamamakta ve müşterilerini kaybetmektedirler. Bu nedenle işletmelerin web sitesi oluşturma ihtiyacı doğmuştur.

Güvenli Şifre Oluşturma

12 Mart 2010, Cuma

İnternetin ve teknolojinin hayatımıza girmesi ile kullandığımız şifrelerin sayısı çok artmıştır. Güvenlik kodları, program şifreleri, kredi kartı şifreleri, pin kodları, e-posta hesabı şifreleri, bankamatik şifreleri gibi artık her yerde şifre kullanılması gerekmektedir.

  1  

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2020 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.