domain hizmetleri

sektörde

15.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Domain Satışı

Alan adınızı satmak istiyorsanız öncelikle alan adı dns adresleri interbim.com dns sunucuları olmalıdır. Teklifler, e-posta adresinizi gönderilecektir.
►[Dinle]

ALAN ADI SAT!   »   Kullanılmayan ya da sizin için değerli olduğuna inandığınız domainleri burada kayıt edebilirsiniz. Kayıt işlemleri ücretsizdir, satış esnasında her hangi bir komisyon da talep edilmemektedir. İnterbim sadece satıcı ile alıcıyı buluşturmayı amaçlar. Siz yalnızca domain için başvuru formunu dolduracaksınız ve teklifler alan adınız üzerinden e-posta adresinize gönderilecektir.

Alan adınızı satmak için lütfen tıklayınız » Domain Sat!

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2022 İnterbim

Döviz Kurları - Altın Fiyatları

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece üzerinden alınmaktadır.