Yukarı
Çık

domain hizmetleri

sektörde

13.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Domain Kurtarma, Restorasyon

Restorasyon, kullanım süresi dolmuş domainin tahmini 30 gün sonra yenilenmemesi durumunda düşeceği durumdan kurtarma işlemidir.
►[Dinle]

Restorasyon, kullanım süresi dolmuş domainin tahmini 30 gün sonra yenilenmemesi durumunda düşeceği durumdan kurtarma işlemidir.

 

Domain sahibine, kullanım süresi dolmuş domaini için tahmini 30 gün süre tanınır. Bu süreçte domain yenileme ücreti domain senelik ücretidir.

 

Domain, kullanım süresi dolumundan itibaren tahmini olarak 30 içinde yenilenmez ise restore sürecine (Redemption Period) girer. Redemption Period, tahmini 50 gün sürmektedir. Restorasyon bu süreçte yapılabilir.

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2020 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.