Yukarı
Çık

domain hizmetleri

sektörde

13.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Domain Geri Alımı (Backorder)

Silinme sürecine girmiş domainin geri alımına backorder işlemleri denmektedir. Backorder işlemi 80-90 gün gibi bir sürede gerçekleştirilir.
►[Dinle]

Backorder, silinme sürecine girmiş domainlerin otomatik olarak takip edilip, boşa düştüğünde anında alınmasıdır.

 

Domain, kullanım süresi dolumundan itibaren tahmini olarak 80 gün sonra silinme sürecine (Pending Delete) girer. Pending Delete, tahmini 5 gün sürmektedir, backorder bu süreçte başlatılır.

 

Backorder başlatmaın herhangi bir ücreti yoktur. Backorder'ın başarılı olması durumunda backorder ücretine ek olarak domainin bir senelik ücreti de tahsil edilir.

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2020 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.