Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

Derman Yatak'ın Yeni Web Sitesi Yayında

Derman Yatak'ın ürünlerinin tanıtıldığı mobil uyumlu web sitesini yayına verdik.
►[Dinle]

27 Mart 2017, Pazartesi

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Dek Proje Web Sitesi Taşıması Gerçekleşti

Tezgah Tasarım Web Sitesi Yayında

Derman Yatak 1994 yılında tekstil sektöründe döşemelik kumaş, yatak yüzü kumaş imalatları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kumaş imalatı sektörünün de yaptığı ar-ge çalışmaları ile yakaladığı başarıyı, farklı alanlarda uyguladığı yatırımlarla birleştirerek büyümeye devam etmiştir.

 

Derman Yatak 2007 yılında ilk uluslararası yatırımını Rusya Federasyonu'na yapmıştır. Rusya da ortopedik yatak, otel ekipmanları ve yatak malzemeleri faaliyetlerine başlamıştır.

 

Burada elde ettiği tecrübeleri 2011 yılında Bursa'daki yatak üretim yatırımı ile taçlandırmıştır. Yurt içi ve uluslararası deneyimlerini, tecrübelerini arkasına alarak, emin adımlarla yatak sektöründe hak ettiği yeri kısa bir süre içerisinde almıştır. Türkiye ekonomisinin verdiği güvenle, Bursa'daki üretim tesislerin de ortopedik yatak, visco yatak, şantiye yatakları, sünger yatakları baza, ikiz baza(yavrulu baza),otel bazaları, başlık, yastık, öğrenci yurtları yatakları ve otel ekipmanları ile faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.

 

Derman Yatak - Akıllı Yatak Teknolojileri
www.dermanyatak.com.tr
web sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.