Yukarı
Çık

Haber

sektörde

13.YIL

kuruluş:2007

BÜYÜK KOLAYLIK » Cep telefonunuzdan SMS ile e-posta işlemleri

Tüm hosting paketlerimizde SMS ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir, unutulan şifrenizi hosting paneline girmeden anında yenileyebilirsiniz.
"Hosting Paketleri"mizi inceleyiniz...

Atlaslift'in Web Sitesi Yayında

Atlaslift'in ürünlerinin ve hizmetlerinin tanıtıldığı mobil uyumlu türkçe ve ingilizce web sitesini yayına verdik.
►[Dinle]

03 Aralık 2018, Pazartesi

Kotaş İplik Tekstil Web Sitesi Güncellendi

Ergo Elektrik İngilizce Web Sitesi Yayında

Ceylanlar Elektronik Web Sitesi Yayında

Alaçatı Acelia Butik Hotel Web Sitesi Yayında

Fırıncı Malzemeleri Web Sitesi Yayında

Metin Soğancı Periyodik Kontrol Web Sitesi Yayında

Pozitif Çevre Danışmanlık Web Sitesi Yayında

Özel İnegöl Kültür Kurs Web Sitesi Yayında

Özel İnegöl Kültür Koleji Web Sitesi Yayında

Dasterm'nin Web Sitesi Mobil ve SSL Destekli

Atlaslift A.Ş., Bursa Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde Mart 2018'de kuruldu. Yeni bir firma olmasına rağmen, ortaklık yapısı ve bağlı bulunduğu grup şirketler dikkate alındığında, 20 yılı aşkın bir imalat tecrübesine sahiptir. Hidrolik sistem mühendisliği ve otomotiv sektörüne ait talaşlı imalat alanlarında yılların bilgi birikimine sahip olan kurucular sektörü oldukça iyi bilmektedir.

 

Kurucu kadro ve yönetim ekibi, konu üzerinde alanlarında uzman bir kadro oluşturarak süreci başlatmıştır. Firmanın temel amacı, çeşitli sektörler için yüksek kalite hidrolik silindir üretimidir.

 

Ürün ve hizmet kalitesinin temel koşulunun eğitimli insan kaynağıyla yerine getirildiği prensibinden hareketle, Atlaslift, hammadde temininden teslimata kadar üretimin tüm süreçlerinde görev yapacak eğitimli ve kalifiye profesyonellerden oluşan bir takım kurmuştur. Şirket demir çelik, denizcilik, savunma endüstrilerine hizmet sunmakla birlikte özel tasarım hidrolik silindirler talep eden birçok uygulamalar için de üretim yapmakta olup yurt içi ürün satışının yanı sıra Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerine de ihraç etmektedir.

 

Odak noktamız, uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünler, taleplere hızlı dönüşler, zamanında teslim ve satış sonrası hizmetlerle müşterilerimiz için değer yaratmaktır.

Atlaslift Hidrolik Silindir
www.atlaslift.com.tr
sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2020 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.