Yukarı
Çık

Haber

sektörde

11.YIL

kuruluş:2007

A.Boskon Web Sitesini Yayına Verdik

A.Boskon'un yapı malzemelerini ve projelerini tanıttığı web sitesini yayına verdik.
►[Dinle]

21 Nisan 2010, Çarşamba

Gatech Galvano'nun Web Sitesi Yayında

FMS Global'in Web Sitesi Yayında

Tuğra Dikiş Makinaları'nın Web Sitesi Yayında

Sentez Kimya'nın Web Sitesi Yayında

İbersan Elektrik'in Web Sitesi Yayında

Yalıtım Mühendislik'in Web Sitesini Güncelledik

Ege Alüminyum'un Web Sitesi Yayında

Efeoğlu Mermer'in Web Sitesi Yayında

Dek Proje Web Sitesi Taşıması Gerçekleşti

Tezgah Tasarım Web Sitesi Yayında

Bursa inşaat sektörünün lider firmalarından biri olan A.BOSKON Yapı Malzemeleri Tic. ve San. LTD. ŞTİ. 2006 yılında kuruldu. Firmamız sektörün öncü ve ilkleri gerçekleştiren ALİ BOSTANCI İnşaat Grup Şirketlerinden biri olup toptan ve perakende inşaat malzemesi satış, inşaat taahhüt ve yap-sat alanlarında uzman ekip ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Amacımız bünyemizde bulunan bayiliklerimiz, çalışanlarımız ve bilgi donanımızla sunacağımız en iyi hizmet, en uygun fiyat ve doğru malzemeyle sizlerin çözüm ortağı olmaktır. Müşteri odaklı politikamız, yaptığımız daire ve taahhüt uygulamalarında her kesime ve her kişiye özel proje uygulaması, kayıtsız müşteri memnuniyeti bizim temel ilkelerimizdir. Bu temel ilkelerden yola çıkarak kalite politikamızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet sunmayı kendimize hedef edindik.


www.aboskonyapi.com

sayfasına gitmek için tıklayınız...

İhsaniye Mah. Ödül Sok. No:18/1 D:31
Bostancı Gül Apt. Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2007 - 2018 İnterbim

Tel : 0850 226 16 00
F : facebook.com/interbim - T : twitter.com/interbim

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır. Destek talepleri bu saatler içinde iletisim@interbim.com adresine gönderilir. Gönderilen talepler en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılır ve sonuçlar e-posta ile bildirilir. Bu saatler dışında gönderilen talepler, bir sonraki iş gününde işleme konulur. 0850 226 16 00 numaralı telefonumuz ile sadece bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tüm destek talepleri sadece iletisim@interbim.com üzerinden alınmaktadır.